Тридцять третя сесія Старобільської районної ради

1. Про виконання комплексної Програми профілактики правопорушень у Старобільському районі на 2016-2018 роки (Рішення) (Звіт) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
  2. Про затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень у Старобільському районі на 2019-2021 роки (Рішення) (Програма) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
  3. Про вилучення зі списку діючих районних програм районної Програми збереження пам’яток культури та архітектури Старобільського району (Рiшення) (Звiт) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
  4. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 р. №32/9 “Про організацію харчування дітей у закладах освіти Старобільського району на 2019 рік”  (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
  5. Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів  (Рішення) (Положення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
  6. Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка з районного бюджету (Рішення) (Порядок) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
  7. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік (Рішення) (Додатки) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
  8. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 р. № 32/20 «Про районний бюджет Старобільського району на 2019 рік» (Рішення) (Додатки) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
  9. Про надання голові Старобільської районної ради доручення підписати “Угоду про передачу коштів позики” (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
  10. Про надання згоди Відділу освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області на збільшення орендованої площі для розміщення Центру надання адміністративних послуг Старобільської районної державної адміністрації (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)

Протокол 33 сесії Старобільської районної ради