Меню Закрити

Постійні комісії Старобільської районної ради сьомого скликання

Положення про постійні комісії Старобільської районної ради сьомого скликання

Постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів та комунальної власності

 

Прізвище, ім'я та по батькові

Фракція

Голова комісіїШушков Ігор ВолодимировичОпозиційний блок
Заступник голови комісіїВеличко Валентина ІванівнаНаш край
Секретар комісіїЗакутько Юлія МиколаївнаБлок Петра Порошенка "Солідарність"
Члени комісіїГоловко Володимир ВікторовичОпозиційний блок
Лебідь Володимир ОлександровичОпозиційний блок
Пастухов Олександр МиколайовичОпозиційний блок
Пропльоткін В'ячеслав МихайловичБлок Петра Порошенка "Солідарність"
Сергієнко Юрій ІвановичНаш край

Постійна комісія районної ради з питань економічного розвитку, екології, адміністративно-територіального устрою та земельних відносин

 

Прізвище, ім'я та по батькові

Фракція

Голова комісіїКосогор Віталій ОлександровичБлок Петра Порошенка "Солідарність"
Заступник голови комісіїЖивага Микола ОлександровичНаш край
Секретар комісіїДегтярьов Григорій ОлексійовичОпозиційний блок
Члени комісіїЗолотопуп Микола ІвановичБлок Петра Порошенка "Солідарність"
Носаль Тетяна ІванівнаОпозиційний блок
Скорик Віктор МиколайовичБлок Петра Порошенка "Солідарність"
Снопенко Світлана МихайлівнаОпозиційний блок
Чистікова Галина МихайлівнаНаш край

Постійна комісія районної ради з питань депутатської діяльності, законності та інформації

 

Прізвище, ім'я та по батькові

Фракція

Голова комісіїКравченко Владислав ВолодимировичРадикальна партія Олега Ляшка
Заступник голови комісіїЦаревський Петро ФедоровичОб'єднання "Самопоміч"
Секретар комісіїАвраменко Наталія ОлексіївнаПозафракційна
Члени комісіїАкименко Катерина ВасилівнаОб'єднання "Самопоміч"
Бордюжа Анатолій ЯковлевичРадикальна партія Олега Ляшка
Іващенко Ольга МиколаївнаПозафракційні
Попков Володимир ІллічРадикальна партія Олега Ляшка
Хіміч Василь МихайловичПозафракційні

Постійна комісія районної ради з питань соціально–гуманітарного розвитку

 

Прізвище, ім'я та по батькові

Фракція

Голова комісіїЖивага Оксана МихайлівнаНаш край
Заступник голови комісіїТурєєв Сергій ОлександровичНаш край
Секретар комісіїІвашкіна Олена АнатоліївнаБлок Петра Порошенка "Солідарність"
Члени комісіїБутков Сергій ТимофійовичОпозиційний блок
Миршавка Анатолій МиколайовичОпозиційний блок
Молоток Олександр ВікторовичБлок Петра Порошенка "Солідарність"
Носаль Ольга АнатоліївнаОпозиційний блок
Сергієнко Віктор ОлександровичОпозиційний блок