Пропозиції, що були винесені на 5 сесію районної ради VIII скликання

1. Про перегляд списку присяжних (проєкт рішення), (додаток), (лист)
  2. Про утворення президії Старобільської районної ради восьмого скликання (проєкт рішення)
  3. Про перегляд списку присяжних (проєкт рішення), (наказ), (лист)
  4. Про перегляд списку присяжних (проєкт рішення), (наказ), (лист)
  5. Про перегляд списку присяжних (проєкт рішення), (наказ), (лист)
  6. Про виконання районної «Програми оздоровлення та відпочинку дітей Старобільського району на 2017 – 2021 роки» за 2020 рік (проєкт рішення) (звiт) (лист)
  7. Про виконання районної Програми фінансової підтримки спортивних споруд Старобільського району на 2020 рік (проєкт рішення) (звіт) (лист)
  8. Про безоплатну передачу комунальних установ та майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад Марківського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 р. № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», у комунальну власність Марківської селищної ради (проєкт рішення), (додаток), (пояснювальна записка)
  9. Про внесення змін до рішення сесії Марківської районної ради Луганської області від 20.11.2020 р. №55/9 «Про передачу комунальних установ та нерухомого і рухомого майна у власність Марківської селищної ради» (проєкт рішення), (пояснювальна записка)
  10. Про безоплатну передачу Гімну Біловодського району зі спільної власності територіальних громад Біловодського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 р. № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», у власність Біловодської селищної територіальної громади в особі Біловодської селищної ради (проєкт рішення), (додаток 1), (звернення), (пояснювальна записка), (лист)
  11. Про звіт директора Старобільського районного комунального підприємства «Старобільський районний земельно-інформаційний центр»   про роботу комунального підприємства за 2020 рік та за І квартал 2021 року (проєкт рішення), (пояснювальна записка), (звіт), (лист)
  12. Про продовження терміну дії контракту з директором Старобільського районного комунального  підприємства  «Старобільський районний земельно-інформаційний  центр» (проєкт рішення), (пояснювальна записка), (заява), (лист)
  13. Про передачу прав засновника та майна зі спільної власності територіальних громад Старобільського району у комунальну власність Старобільської міської територіальної громади Луганської області (проєкт рішення), (пояснювальна записка)
  14. Про  внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2020 № 2/22 «Про районний бюджет Старобільського  району на 2021 рік» (проєкт рішення), (пояснювальна записка), (додаток 1), (додаток 2), (додаток 3), (додаток 4), (додаток 5), (додаток 6), (додаток 7), (додаток 8)
  15. Про зміну складу постійної комісії Старобільської районної ради восьмого скликання  з питань депутатської діяльності, законності та інформації (проєкт рішення)
  16. Про інформацію Старобільської районної територіальної виборчої комісії про заміщення депутата Старобільської районної ради восьмого скликання, повноваження якого достроково припинені, і визнання повноважень новообраного депутата районної ради (проєкт рішення), (постанова 106), (постанова 107), (лист)
Старобільська районна рада