П’ята сесія Старобільської районної ради VIII скликання

1. Про інформацію Старобільської районної територіальної виборчої комісії про заміщення депутата Старобільської районної ради восьмого скликання, повноваження якого достроково припинені, і визнання повноважень новообраного депутата районної ради. (поіменне голосування), (рішення), (постанова 106), (постанова 107)
  2. Про зміну складу постійної комісії Старобільської районної ради восьмого скликання з питань депутатської діяльності, законності та інформації. (поіменне голосування), (рішення)
  3. Про утворення президії Старобільської районної ради восьмого скликання. (поіменне голосування), (рішення)
  4. Про перегляд списку присяжних. (поіменне голосування), (рішення), (наказ голови суду)
  5. Про перегляд списку присяжних. (поіменне голосування), (рішення), (наказ)
  6. Про перегляд списку присяжних. (поіменне голосування), (рішення), (наказ)
  7. Про перегляд списку присяжних. (поіменне голосування), (рішення), (наказ), (подання)
  8. Про безоплатну передачу Гімну Біловодського району зі спільної власності територіальних громад Біловодського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 р. № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», у власність Біловодської селищної територіальної громади в особі Біловодської селищної ради. (поіменне голосування), (рішення), (додаток 1), (звернення), (пояснювальна записка)
  9. Про звіт директора Старобільського районного комунального підприємства «Старобільський районний земельно-інформаційний центр» про роботу комунального підприємства за 2020 рік та за І квартал 2021 року. (поіменне голосування), (рішення), (пояснювальна записка), (звіт)
  10. Про продовження терміну дії контракту з директором Старобільського районного комунального підприємства «Старобільський районний земельно-інформаційний центр». (поіменне голосування), (рішення), (пояснювальна записка), (заява)
  11. Про передачу прав засновника та майна зі спільної власності територіальних громад Старобільського району у комунальну власність Старобільської міської територіальної громади Луганської області. (поіменне голосування), (рішення), (пояснювальна записка)
  12. Про внесення змін до рішення сесії Марківської районної ради Луганської області від 20.11.2020 р. № 55/9 «Про передачу комунальних установ та нерухомого і рухомого майна у власність Марківської селищної ради». (поіменне голосування), (рішення), (пояснювальна записка)
  13. Про безоплатну передачу комунальних установ та майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад Марківського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 р. № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», у комунальну власність Марківської селищної ради. (поіменне голосування), (рішення), (додаток), (пояснювальна записка)
  14. Про виконання районної «Програми оздоровлення та відпочинку дітей Старобільського району на 2017 – 2021 роки» за 2020 рік. (поіменне голосування), (рішення), (звiт)
  15. Про виконання районної Програми фінансової підтримки спортивних споруд Старобільського району на 2020 рік. (поіменне голосування), (рішення), (звіт)
  16. Про внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2020 №2/22 «Про районний бюджет Старобільського району на 2021 рік». (поіменне голосування), (рішення), (пояснювальна записка), (додаток 1), (додаток 2), (додаток 3), (додаток 4), (додаток 5), (додаток 6), (додаток 7), (додаток 8)

Протокол чергової 5-ї сесії Старобільської районної ради 8 скликання

Старобільська районна рада