Меню Закрити

Запобігання проявам корупції

Закон України “Про запобігання корупції”

Офіційний веб-сайт Національного агенства з питань запобігання корупції

Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті Старобільської районної ради є Манько Олександр Юрійович.

Електронна адреса для повідомлень: stb-raysovet@ukr.net

Телефон для повідомлень: (06461) 2-05-63

Шановні громадяни!

Шановні депутати, посадові особи органів місцевого самоврядування Старобільського району, інші особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, нагадуємо, що 31 травня спливає термін подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Уповноважена особа з питань запобігання і виявлення корупції
у Старобільській районній раді

Шановні громадяни!

У разі коли вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого апарату Старобільської районної ради за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, ви зможете повідомити про це на електронну поштову адресу stb-raysovet@ukr.net.

У разі, якщо у вас немає технічної можливості повідомити про порушення антикорупційного законодавства через електронну поштову адресу, ви можете звернутися через засоби поштового зв’язку, направивши письмове повідомлення на адресу: вул. Центральна, 35, м. Старобільськ, 92703, із зазначенням «Уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції у Старобільській районної ради» та із обов’язковою позначкою «Особисто» (це надасть вам гарантії збереження ваших особистих даних).

Крім того, про факти порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого апарату Старобільської районної ради ви можете повідомити Уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті Старобільської районної ради  по телефону 2-05-63.

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції прийме вас у будь-який зручний для вас час з понеділка по четвер з 9-00 до 12-00, п’ятниця з 13-30 до 16-00 за адресою: вул. Центральна, 35, м. Старобільськ, кабінет № 39. 

Старобільська районна рада забезпечує конфіденційність інформації про осіб, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.

Також наголошуємо, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.


Щодо декларування кандидатами у депутати та інші виборні посади

Які протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, складає НАЗК, а які – Національна поліція?

НАЗК розробило та затвердило наказ, що дозволить ефективніше реагувати на неподання чиновниками Е-декларацій

Які існують обмеження щодо отримання подарунуів посадовцями?

Терміни декларування продовжено до 1 червня Законом України

План заходів щодо запобігання корупції у Старобільській районній раді та виконавчому апараті районної ради на 2020 рік

Звіт про виконання “Плану заходів щодо запобігання корупції у виконавчому апараті Старобільської районної ради на 2019 рік”


До уваги суб’єктів декларування

Щодо внесення у декларацію унікального номеру в ЄДДР

НАЗК скасувало вимогу до суб’єктів декларування подавати декларацію у день звільнення

НАЗК затвердило нову форму декларації

Щодо номеру з Єдиного Демографічного реєстру

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України “Про запобігання корупції”

Повідомлення щодо змін у законодавстві з питань запобігання корупції відповідно до Закону України №140 від 02.10.2019р. “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції”


Розпорядження №51 від 24.11.2017 “Про визначення уповноваженної особи з питань запобігання та виявлення корупції та затвердження положення про неї”

Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції