Меню Закрити

Шоста сесія Старобільської районної ради VIII скликання

  1. Про інформацію Старобільської районної державної адміністрації щодо питань взаємодії з правоохоронними органами. (поіменне голосування), (рішення)
  2. Про затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Старобільська районна рада, та їх розміру. (поіменне голосування), (рішення), (порядок відшкодування), (рахунок), (заявка), (розмір витрат)
  3. Про перегляд списку присяжних. (поіменне голосування), (рішення)
  4. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Старобільської районної ради від 04.06.2021 №5/11 «Про передачу прав засновника та майна зі спільної власності територіальних громад Старобільського району у комунальну власність Старобільської міської територіальної громади Луганської області». (поіменне голосування), (рішення)
  5. Про звільнення директора Старобільського районного комунального підприємства «Старобільський районний земельно-інформаційний центр» у зв’язку із закінченням терміну дії контракту. (поіменне голосування), (рішення)
  6. Про припинення юридичної особи Старобільського районного комунального підприємства «Старобільський районний земельно-інформаційний центр» шляхом ліквідації. (поіменне голосування), (рішення), (додаток 1), (додаток 2)
  7. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад Марківського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 р. №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», у комунальну власність Марківської селищної ради Луганської області. (поіменне голосування), (рішення), (додаток 1), (додаток 2), (додаток 3)
  8. Про схвалення прогнозу районного бюджету Старобільського району на 2022-2024 роки. (поіменне голосування), (рішення), (прогноз), (додатки)
  9. Про внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2020 №2/22 «Про районний бюджет Старобільського району на 2021 рік» (поіменне голосування), (рішення), (додаток 1), (додаток 2), (додаток 3), (додаток 4), (додаток 5), (додаток 6), (додаток 7), (додаток 8)

      Протокол чергової 6-ї сесії Старобільської районної ради 8 скликання

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту