Меню Закрити

Друга сесія Старобільської районної ради VIII скликання

 1. Про затвердження Положення про постійні комісії районної ради восьмого скликання (поіменне голосування), (рішення), (положення)
 2. Про утворення і обрання постійних комісій Старобільської районної ради восьмого скликання (поіменне голосування), (рішення)
 3. Про затвердження Регламенту Старобільської районної ради восьмого скликання (поіменне голосування), (рішення), (регламент)
 4. Про початок реорганізації Новопсковської районної ради Луганської області шляхом приєднання до Старобільської районної ради  Луганської області (поіменне голосування), (рішення), (додаток 1), (додаток 2), (додаток 3)
 5. Про початок реорганізації Біловодської районної ради Луганської області шляхом приєднання до Старобільської районної ради Луганської області (поіменне голосування) (рішення), (додаток 1), (додаток 2), (додаток 3)
 6. Про початок реорганізації Марківської районної ради Луганської області шляхом приєднання до Старобільської районної ради Луганської області (поіменне голосування) (рішення), (додаток 1), (додаток 2), (додаток 3)
 7. Про початок реорганізації Міловської районної ради Луганської області шляхом приєднання до Старобільської районної ради Луганської області (поіменне голосування) (рішення), (додаток 1), (додаток 2), додаток 3
 8. Про передачу прав засновника та майна зі спільної власності територіальних громад Старобільського району Луганської області до комунальної власності Старобільської міської територіальної громади Луганської області (поіменне голосування), (рішення), (додаток)
 9. Про передачу прав засновника та майна зі спільної власності територіальних громад Старобільського району Луганської області до комунальної власності Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області (поіменне голосування), (рішення), (додаток)
 10. Про передачу прав засновника та об’єктів зі спільної власності територіальних громад Старобільського району Луганської області до комунальної власності Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області (поіменне голосування), (рішення), (додаток)
 11. Про списання майна шляхом безоплатної передачі з балансу Відділу освіти Старобільської РДА на баланс КНП “Старобільське РТМО” (поіменне голосування), (рішення)
 12. Про укладання контракту з директором Районного комунального підприємства «Старобільськвода» Старобільської районної ради на новий строк (поіменне голосування), (рішення)
 13. Про затвердження структури, чисельності та видатків на оплату праці виконавчого апарату Старобільської районної ради VIII скликання (поіменне голосування) (рішення), (додаток 1), (додаток 2)
 14. Про умови оплати праці голови районної ради на грудень 2020 року та 2021 рік (поіменне голосування), (рішення)
 15. Про умови оплати праці заступника голови районної ради на грудень 2020 року та 2021 рік (поіменне голосування), (рішення)
 16. Про внесення змін до рішення Марківської районної ради від 19.12.2019 №45/26 “Про районний бюджет Марківського району на 2020 рік” (поіменне голосування), (рішення), (додаток 2), (додаток 3), (додаток 4), (додаток 7), (додаток 8)
 17. Про внесення змін до фінансового плану на 2020 рік Комунального некомерційного підприємства “Марківська багатопрофільна лікарня Марківської районної ради” (поіменне голосування), (рішення), (додаток)
 18. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства “Марківська багатопрофільна лікарня Марківської районної ради” на 2020 рік (поіменне голосування), (рішення), (додаток)
 19. Про затвердження тарифів на платні послуги в КНП “марківська БПЛ МРР” (поіменне голосування), (рішення), (додаток)
 20. Про внесення змін до рішення Марківської районної ради від 21 лютого 2020 року №48/2 “Про виділення коштів із місцевого бюджету на співфінансування проєктів з реконструкції (термомодернізації), що реалізовуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку” (поіменне голосування), (рішення)
 21. Про внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2019 №38/14 “Про районний бюджет Старобільського району на 2020 рік (поіменне голосування), (рішення), (додаток 1), (додаток 2), (додаток 3), (додаток 4), (додаток 5), (додаток 6), (додаток 7), (додаток 8)
 22. Про  районний  бюджет Старобільського  району на 2021 рік(поіменне голосування), (рішення), (додаток 1), (додаток 2), (додаток 3), (додаток 4), (додаток 5), (додаток 6), (додаток 7)

Протокол другої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту