Меню Закрити

Вісімнадцята сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

  1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 12,6885 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
  2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 72,1309 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
  3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,8246 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
  4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 35,4072 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
  5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 54,3484 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
  6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 12,4000 га, яка надається в оренду для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва  ФГ “КАЛЬМІУС”. (Рішення) (Поіменне голосування)
  7. Про надання дозволу відділу освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області на передачу в оренду частини будівлі міжшкільного навчально-виробничого комбінату за адресою: м.Старобільськ, кв. Дружби, 1а. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
  8. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. (Рішення) (Додатки)(Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)

Протокол вісімнадцятої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту