Меню Закрити

Тридцята сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

  1. Про затвердження передавального акту Комунальної установи “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Старобільської районної ради до правонаступника Комунального некомерційного підприємства “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради”. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Додаток) (Поіменне голосування)
  2. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради”. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Статут) (Додаток) (Поіменне голосування)
  3. Про скорочення штатних одиниць Комунальної установи “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради” сестер медичних та їх передачу до штатних розписів закладів загальної середньої освіти Старобільського району. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Додаток) (Поіменне голосування)
  4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1000 га. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Додаток) (Поіменне голосування)
  5. Про виконання Програми економічного та соціального розвитку Старобільського району на 2018 рік за І півріччя 2018 року. (ЗАСЛУХАТИ РАЗОМ ЗІ ЗВІТОМ ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2018 РОКУ) (Поіменнне голосування)
  6. Про перегляд списку присяжних. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
  7. Про надання в оренду частини будівлі розташованої по вул. Чернишевського, 23 а. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
  8. Про звіт голови постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності та інформації Старобільської районної ради сьомого скликання Кравченка В.В. (ЗНЯТО З ПОРЯДКУ ДЕННОГО)
Протокол тридцятої сесії Старобільської районної ради сьомого скликання 
Старобільська районна рада
Перейти до вмісту