Меню Закрити

Тридцять восьма сесія Старобільської районної ради

1. Про виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на селі в Старобільському районі на 2016-2019 роки (Рішення ) (Звіт) (Пояснювальна записка ) (Поіменне голосування)

2. Про затвердження районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на селі в Старобільському районі на 2020 рік (Рішення) (Програма) (Поіменне голосування)

3. Про виконання районної Програми фінансової підтримки спортивних споруд Старобільського району на 2016-2019 роки (Рішення) (Звіт) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)

4. Про затвердження районної Програми фінансової підтримки спортивних споруд Старобільського району на 2020 рік (Рішення) (Програма) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)

5. Про організацію харчування дітей у закладах освіти Старобільського району на 2020 рік (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)

6. Про перейменування Старобільського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Старобільської районної ради Луганської області в Старобільський міжшкільний ресурсний центр Старобільської районної ради Луганської області (Рішення) (Статут) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)

7. Про затвердження Положення про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради» у новій редакції (Рiшення) (Положення) (Додатки) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)

8. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради» на 2020 рік (Рiшення) (Фiнансовий план) (Пояснювальна записка до фiнансового плану) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)

9. Про затвердження районної Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради» на 2020 рік (Рiшення) (Програма) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)

10. Про План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Старобільської районної ради на 2020 рік (Рішення) (Додаток) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)

11. Про затвердження переліку загальнорайонних заходів на 2020 рік (Рішення) (Поіменне голосування)

12. Про внесення змін до штатних розписів на 2020 рік (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)

13. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № 32/20 «Про районний бюджет Старобільського району на 2019 рік» (Рішення) (Додатки) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)

14. Про районний  бюджет Старобільського  району на 2020 рік (Рішення) (Додатки) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)

Протокол 38 сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту