Меню Закрити

Тридцять шоста сесія Старобільської районної ради

 1. Про інформацію Старобільської районної виборчої комісії про заміщення депутата Старобільської районної ради сьомого скликання, повноваження якого достроково припинені, і визнання повноважень новообраного депутата районної ради (Рішення) (Постанова) (Поіменне голосування)
 2. Про зміну складу постійної комісії Старобільської районної ради з питань соціально-гуманітарного розвитку (Рішення) (Поіменне голосування)
 3. Про виконання районної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та покращення умов життєзабезпечення сільського населення «Власний дім» на 2017-2022 роки по Старобільському району за 2018 рік (Рішення) (Звіт) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 4. Про виконання районної Програми відшкодування  частини  суми  кредиту на енергозберігаючі  заходи на  2017–2018  роки (Рішення) (Звіт) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 5. Про звіт головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради» про роботу комунального некомерційного підприємства за 2018 рік (Рішення) (Звіт) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 6. Про укладення контракту з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства «Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради» на новий строк (Рішення) (Пояснювальна записка) (Заява) (Поіменне голосування)
 7. Про звіт директора Комунальної установи «Трудовий архів» Старобільського району» про роботу комунальної установи за 2018 рік (Рішення) (Звіт) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 8. Про укладення контракту з директором Комунальної установи «Трудовий архів» Старобільського району» на новий строк (Рішення) (Пояснювальна записка) (Заява) (Поіменне голосування)
 9. Про звіт директора Старобільської районної комунальної установи Фізкультурно-спортивний комплекс «Колос» Старобільської районної ради про роботу комунальної установи за 2018 рік (Рішення) (Звіт) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 10. Про укладення контракту з директором Старобільської районної комунальної установи Фізкультурно-спортивний комплекс «Колос» Старобільської районної ради на новий строк (Рішення) (Пояснювальна записка) (Заява) (Поіменне голосування)
 11. Про звіт директора Старобільського районного комунального підприємства «Старобільський районний земельно-інформаційний центр» Старобільської районної ради про роботу комунального підприємства за 2018 рік (Рішення) (Звіт) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 12. Про укладення контракту з директором Старобільського районного комунального підприємства «Старобільський районний земельно-інформаційний центр» Старобільської районної ради на новий строк (Рішення) (Пояснювальна записка) (Заява) (Поіменне голосування)
 13. Про звіт начальника Комунального підприємства «Старобільське районне бюро технічної інвентаризації» Старобільської районної ради про роботу підприємства за 2018 рік (Рішення) (Звіт) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 14. Про укладення контракту з начальником Комунального підприємства «Старобільське районне бюро технічної інвентаризації» Старобільської районної ради на новий строк (Рішення) (Пояснювальна записка) (Заява) (Поіменне голосування)
 15. Про звіт директора районного комунального підприємства «Старобільськвода» Старобільської районної ради про роботу комунального підприємства за 2018 рік (Рішення) (Звіт) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 16. Про внесення змін до Районної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2018-2020 роки (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 17. Про внесення змін до Комплексної районної програми соціального захисту і реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2016-2020 роки (Рішення) (Додаток) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 18. Про затвердження Угоди про передачу коштів позики № 13010-05/102 від 25 червня 2019 року між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Старобільською районною радою Луганської області та Відділом освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області (Рішення) (Угода) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 19. Про внесення змін до рішення районної ради від 30.06.2015 р. № 43/2 «Про прийняття з комунальної власності територіальної громади міста Старобільськ у спільну власність територіальних громад Старобільського району дитячих дошкільних навчальних закладів» (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 20. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.08.2015 р. № 44/8 «Про прийняття дошкільних навчальних закладів у спільну власність територіальних громад Старобільського району» (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 21. Про призупинення діяльності Титарівської філії Половинкинської загальноосвітньої школи I – III ступенів Старобільської районної ради Луганської області (Рішення) (Пояснювальна записка) (Лист-повідомлення Половинкинської ЗОШ) (Акт перевірки) (Поіменне голосування)
 22. Про призупинення діяльності Титарівського комунального дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Ромашка» Старобільської районної ради Луганської області (Рішення) (Поснювальна записка) (Поіменне голосування)
 23. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.08.2015 р. № 44/7 «Про прийняття клубів та будинків культури у спільну власність територіальних громад Старобільського району» (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 24. Про виготовлення та приведення у відповідність правовстановлюючих документів на об’єкти спільної власності територіальних громад Старобільського району (Рішення) (Додаток) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 25. Про припинення юридичної особи Комунального підприємства «Старобільська районна редакція радіомовлення» шляхом ліквідації (Рішення) (Додаток) (Порядок) (Аналітична записка) (Поіменне голосування)
 26. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.04.2019 року № 34/2 «Про затвердження Переліку об’єктів та майна спільної власності територіальних громад Старобільського району» (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 27. Про надання дозволу на укладання договорів оренди нежитлових приміщень адміністративної будівлі Старобільської районної ради зі Старобільською районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами з орендною платою у розмірі 1 (одна) грн (Рішення) (Аналітична записка) (Поіменне голосування)
 28. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № 32/20 «Про районний бюджет Старобільського району на 2019 рік» (Рішення) (Додатки) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 29. Про внесення змін до штатного розпису Старобільської дитячо-юнацької спортивної школи Старобільської районної ради Луганської області (Рiшення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 30. Про передачу бюджетних установ та їх майна із спільної власності територіальних громад Старобільського району у комунальну власність Веселівської, Калмиківської, Підгорівської, Шульгинської сільських рад (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 31. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад Старобільського району Луганської області у комунальну власність територіальної громади Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 32. Про інформацію керівника Старобільської місцевої прокуратури про результати діяльності апарату Старобільської місцевої прокуратури Луганської області протягом I півріччя 2019 року (Рішення) (Інформація) (Поіменне голосування)

 Протокол 36 сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту