Меню Закрити

Тридцять перша сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

  1. Про виконання Програми економічного та соціального розвитку Старобільського району на 2018 рік за 9 місяців 2018 року. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
  2. Про затвердження Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради”. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Програма) (Поіменне голосування)
  3. Про внесення змін до районного бюджету  на 2018 рік. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Додатки) (Поіменне голосування)
  4. Про затвердження місцевого переліку об’єктів нематеріальної культурної спадщини Старобільського району. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
  5. Про затвердження Програми розвитку об’єктів водопостачання та водовідведення Районного комунального підприємства «Старобільськвода» на 2019-2021 роки. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
  6. Про внесення змін до Комплексної районної програми соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, пенсіонерів та громадян похилого віку на 2016-2020 роки. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
  7. Про внесення змін в рішення Старобільської районної ради №31/18 від 24.12.2013 року. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
  8. Про внесення змін до рішення Старобільської районної ради від 19.04.2018 року №26/19 “Про затвердження Положення про службове житло медичним працівникам”. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
  9. Про звіт голови постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності та інформації Старобільської районної ради сьомого скликання Кравченка В.В. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)

Протокол тридцять першої сесії Старобільської районної ради сьомого скликання

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту