Меню Закрити

Тридцять друга сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

 1. Про виконання районної Програми фінансової підтримки Старобільської районної організації ветеранів України на 2018 рік. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 2. Про виконання Програми фінансової підтримки статутної діяльності Старобільської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану на 2018 рік. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 3. Про виконання районної програми фінансової підтримки громадської організації “Ветеранів і інвалідів Союз Чорнобиль України Старобільського району” на 2018 рік. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 4. Про виконання Програми фінансової підтримки статутної діяльності громадської організації “Учасників бойових дій, ветеранів та інвалідів АТО Старобільського району” за 2018 рік. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 5. Про затвердження “Програми розвитку об’єктів водопостачання та водовідведення Районного комунального підприємства “Старобільськвода” на 2019-2021 роки” (Рішення) (Пояснювальна записка) (Програма) (Поіменне голосування)
 6. Про передачу з балансу Старобільської районної комунальної установи “Фізкультурно-спортивний комплекс “Колос” Старобільської районної ради на баланс відділу освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області частини приміщення Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка (зал боксу), яка знаходяться за адресою: м. Старобільськ, вул. Центральна, 33 . (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 7. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.08.2018 р. №28/2 “Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти району на 2018-2019 навчальний рік”. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 8. Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти Старобільського району. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 9. Про організацію харчування дітей у закладах освіти на 2019 рік. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 10. Про затвердження “Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради”. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Фiнансовий план (бланк)) (Звіт по фінансовому плану (бланк)) (Поіменне голосування)
 11. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради”. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Фiнансовий план) (Поіменне голосування)
 12. Про затвердження районної  Програми на співфінансування оплати медичних послуг, що надаються в рамках програми державних гарантій медичного обслуговування населення Комунального некомерційного підприємства “Старобільський районний центр  первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради” на 2019 рік. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Програма) (Поіменне голосування)
 13. Про затвердження Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства  “Старобільський районний центр  первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради” на 2019 рік. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Програма) (Поіменне голосування)
 14. Про введення додаткових штатних одиниць до штатних росписів комунальних закладів культури Старобільського району на 2019 рік. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 15. Про надання згоди на оголошення природно-заповідного об’єкту місцевого значення. (Рішення)(Поіменне голосування)
 16. Про включення до складу спільної власності територіальних громад  Старобільського району Луганської області  нерухомого майна (квартири) за адресою: м. Старобільськ, кв. Ватутіна, б. 67, кв. 49. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 17. Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради на 2019 рік. (Рішення) (Пояснювальна записка) (План) (Поіменне голосування)
 18. Про затвердження плану роботи Старобільської районної ради на 2019 рік. (Рішення) (Поіменне голосування)
 19. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Старобільського району Луганської області на 2019 рік. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Програма) (Додатки) (Поіменне голосування)
 20. Про районний бюджет Старобільського району на 2019 рік. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Додатки) (Поіменне голосування)
 21. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Додатки) (Поіменне голосування)
 22. Про затвердження районної Програми відшкодування частини суми кредиту на енергозберігаючі заходи на 2019-2020 роки. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Програма) (Поіменне голосування)

Протокол 32 сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту