Меню Закрити

Тридцять четверта сесія Старобільської районної ради

 1. Про дострокове припинення повноважень депутата Старобільської районної ради сьомого скликання Сергієнка Віктора Олександровича (Рішення) (Поіменне голосування)
 2. Про затвердження Переліку об’єктів та майна спільної власності територіальних громад Старобільського району (Рішення) (Додатки) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 3. Про визначення Відділу освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області (кінцевий бенефіціар) – замовником робіт проектів в рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» (Рішення) (Поіменне голосування)
 4. Про умови оплати праці голови районної ради на 2019 рік (Рішення) (Поіменне голосування)
 5. Про умови оплати праці заступника голови районної ради на 2019 рік (Рішення) (Поіменне голосування)
 6. Про виконання Програми економічного та соціального розвитку Старобільського району на 2018 рік та Стратегії розвитку Старобільського району на період до 2020 року «Нова Старобільщина 2020» за 2018 рік (Рішення) (Звiт) (Поіменне голосування)
 7. Про виконання районної Програми захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на 2016-2018 роки (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 8. Про виконання Програми розвитку об’єктів водопостачання та водовідведення Районного комунального підприємства «Старобільськвода» на 2015-2018 роки (Рішення) (Звiт) (Поіменне голосування)
 9. Про виконання районної цільової Програми «Розвиток малого і середнього підприємництва в Старобільському районі на 2016-2018 роки» (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 10. Про затвердження районної цільової Програми «Розвиток малого і середнього підприємництва в Старобільському районі на 2019-2021 роки» (Рішення) (Програма) (Додаток) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 11. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради» на 2019 рік (Рішення) (Додаток) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 12. Про внесення змін до штатних розписів загальноосвітніх навчальних закладів Старобільської районної ради Луганської області (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 13. Про скорочення штатної одиниці прибиральниці виробничих та службових приміщень Старобільської районної комунальної установи Фізкультурно-спортивний комплекс «Колос» Старобільської районної ради та введення до штатного розпису Старобільської дитячо – юнацької спортивної школи Старобільської районної ради Луганської області штатної одиниці прибиральниці службових приміщень (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 14. Про внесення змін до штатних розписів закладів культури Старобільського району (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 15. Про звіт щодо виконання районного бюджету Старобільського району за 2018 рік (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 16. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 р. № 32/20 «Про районний бюджет Старобільського району на 2019 рік» (Рішення) (Додатки) (Пояснювальна записка)  (Поіменне голосування)
 17. Про інформацію керівника Старобільської місцевої прокуратури про результати діяльності апарату Старобільської місцевої прокуратури Луганської області протягом 2018 року (Рішення) (Поіменне голосування)
 18. Про затвердження районної програми «Про районне замовлення для навчання медичних спеціалістів в ДЗ «Луганський державний медичний університет» на 2019-2024 роки (Рішення) (Програма) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)

        Протокол 34 сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту