Меню Закрити

Сімнадцята сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

 1. Про введення додаткових штатних одиниць до штатних розписів централізованої бібліотечної системи та сільських клубних закладів Старобільського району. (Рішення) (Додатки) (Поіменне голосування)
 2. Про внесення змін до штатних розписів Чмирівської дитячої музичної школи та Старобільської дитячої школи мистецтв. (Рішення) (Поіменне голосування)
 3. Про введення додаткової штатної одиниці до штатного розпису комунальної установи “Старобільський РЦ ПМСД”. (Рішення) (Поіменне голосування)
 4. Про введення додаткових штатних одиниць водіїв до штатних розписів загальноосвітніх навчальних закладів Старобільського району Луганської області. (Рішення) (Поіменне голосування)
 5. Про надання дозволу на списання з балансу відділу освіти Старобільської районної державної адміністрації вуличного туалету Старобільської ЗОШ II-III ступенів №2 Старобільської районної ради Луганської області. (Рішення) (Поіменне голосування)
 6. Про введення додаткової одиниці до штатного розпису Старобільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. (Рішення) (Поіменне голосування)
 7. Про звіт начальника Старобільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2016 рік. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 8. Про звіт директора комунальної установи “Старобільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” за 2016 рік. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 9. Про передачу бюджетних установ із спільної власності територіальних громад Старобільського району у власність Чмирівської сільської об’єднаної територіальної громади. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 10. Про звіт головного лікаря комунальної установи “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” за 2016 рік. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 11. Про звіт головного лікаря комунальної установи “Старобільське районне територіальне медичне об’єднання” Старобільської районної ради за 2016 рік. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 12. Про звіт директора комунальної установи “Трудовий архів” Старобільського району” за 2016 рік. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 13. Про укладення контракту з директором комунальної установи “Трудовий архів” Старобільського району” на новий строк. (Рішення) (Поіменне голосування)
 14. Про звіт директора Старобільської районної комунальної установи ФСК “Колос” Старобільської районної ради за 2016 рік. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 15. Про укладення контракту з директором Старобільської районної комунальної установи ФСК “Колос” Старобільської районної ради на новий строк. (Рішення) (Поіменне голосування)
 16. Про звіт директора комунального підприємства “Старобільський районний земельно-інформаційний центр” за 2016 рік. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 17. Про укладення контракту з директором комунального підприємства “Старобільський районний земельно-інформаційний центр” на новий строк. (Рішення) (Поіменне голосування)
 18. Про звіт начальника комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Старобільської районної ради за 2016 рік. (Знято з порядку денного) (Поіменне голосування)
 19. Про укладення контракту з начальником комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Старобільської районної ради на новий строк. (Знято з порядку денного) (Поіменне голосування)
 20. Про звіт в.о. директора комунального підприємства “Старобільськвода” Старобільської районної ради за 2016 рік. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 21. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. (Рішення) (Додатки) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 22. Про делегування представників для роботи у складі Госпітальної ради Північного госпітального округу Луганської області. (Рішення) (Поіменне голосування)
 23. Про інформацію керівника Старобільської місцевої прокуратури про результати діяльності апарату Старобільської місцевої прокуратури Луганської області протягом 2016 року, I кварталу 2017 року. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)

Протокол сімнадцятої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту