Меню Закрити

Шоста сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

 1. Про дострокове припинення повноважень депутата Старобільської районної ради Гаркавого А.І. (Рішення) (Поіменне голосування)
 2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Старобільського району на 2015 рік. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 3. Про затвердження районної цільової Програми “Розвиток малого і середнього підприємництва в Cтаробільському районі на 2016-2018 роки”. (Рішення) (Програма) (Додатки 1-2) (Поіменне голосування)
 4. Про затвердження номенклатури та обсягів накопичення районного резерву матеріальних засобів для запобігання виникнення і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Старобільського району. (Рішення) (Номенклатура) (Поіменне голосування)
 5. Про внесення змін до районної Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2016 – 2017 роки. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 6. Про надання згоди на списання з балансу відділу освіти Старобільської райдержадміністрації котла опалювального Старобільського комунального дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №4 “Теремок” Старобільської районної ради. (Рішення) (Поіменне голосування)
 7. Про затвердження нової редакції статутів дошкільних навчальних закладів міста Старобільськ та Старобільського району. (Рішення) (Поіменне голосування)
 8. Про внесення змін до штатного розпису Старобільського комунального дошкільного навчального закладу №11 “Сонячний” Старобільської районної ради. (Рішення) (Поіменне голосування)
 9. Про введення додаткової штатної одиниці до штатного розпису Підгорівського сільського Будинку культури. (Рішення) (Поіменне голосування)
 10. Про введення додаткової штатної одиниці до штатного розпису районної комунальної установи “Фізкультурно-спортивний комплекс “Колос” Старобільської районної ради. (Рішення) (Поіменне голосування)
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 30,3158 га, яка надається в оренду для ведення фермерського господарства С(Ф)Г “ЛОТТА”. (Рішення) (Поіменне голосування)
 12. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
 13. Про Положення щодо проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників комунальних підприємств та установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад Старобільського району. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
 14. Про виділення додаткових асигнувань з районного бюджету ветеранам війни та учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. (Рішення) (Поіменне голосування)

Порядок ведення шостої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту