Меню Закрити

Шістнадцята сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

 1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Старобільського району на 2016 рік та Стратегії розвитку Старобільського району Луганської області “Нова Старобільщина 2020” за 2016 рік. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 2. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. (Рішення) (Додатки) (Поіменне голосування)
 3. Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2016 рік. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 4. Про хід виконання Програми поліпшення якості обслуговування платників податків шляхом створення Центру обслуговування платників податків на 2014-2017 роки за 2016 рік. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 5. Звіт про хід виконання у 2016 році Комплексної програми профілактики правопорушень у Старобільському районі на 2016-2018 роки. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування
 6. Про затвердження районної Програми відшкодування частини суми кредиту на енергозберігаючі заходи на 2017 – 2018 роки. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 7. Про затвердження ПОРЯДКУ використання коштів, передбачених в районному бюджеті на відшкодування частини суми кредиту для фізичних осіб за Програмою відшкодування частини суми кредиту на енергозберігаючі заходи на 2017-2018 роки. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 8. Про затвердження ПОРЯДКУ використання коштів, передбачених в районному бюджеті на відшкодування частини суми кредиту ОСББ та інших органів самоорганізації населення за Програмою відшкодування частини суми кредиту на енергозберігаючі заходи на 2017-2018 роки. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 9. Про внесення змін до Комплексної районної програми соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, воїнів – інтернаціоналістів, пенсіонерів та громадян похилого віку на 2016-2020 роки. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 10. Про внесення змін до Комплексної районної програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016-2020 роки. (Рішення) (Додатки) (Поіменне голосування)
 11. Про внесення змін до Комплексної районної програми соціального захисту і реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2016-2020 роки. (Рішення) (Додатки) (Поіменне голосування)
 12. Про затвердження статутів реорганізованих загальноосвітніх навчальних закладів Старобільського району. (Рішення) (Додатки) (Поіменне голосування)
 13. Про введення додаткової штатної одиниці до штатного розпису Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка. (Рішення) (Поіменне голосування)
 14. Про введення додаткових одиниць до штатного розпису Старобільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. (Рішення) (Поіменне голосування)
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,1280 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 8,6412 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,6144 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,4175 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 19. Про затвердження Переліку об’єктів та майна спільної власності територіальних громад Старобільського району, які знаходяться в управлінні Старобільської районної ради. (Рішення) (Додатки) (Поіменне голосування)
 20. Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 22.01.2016 року №4/17 “Про зупинення на 2016 рік дії пункту 12 Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад Старобільського району”. (Рішення) (Поіменне голосування)
 21. Про внесення змін до структури і чисельності виконавчого апарату Старобільської районної ради сьомого скликання. (Рішення) (Поіменне голосування)
 22. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. (Рішення) (Додатки) (Пояснювальна  записка) (Поіменне голосування)

Протокол шістнадцятої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту