Меню Закрити

П’ятнадцята сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

 1. Про звіт голови районної ради. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 2. Про виконання Програми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності і здійснення соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, на 2011-2016 роки. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 3. Про затвердження Програми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності і здійснення соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, на 2017-2020 роки. (Рішення) (Програма) (Поіменне голосування)
 4. Про виконання районної Програми фінансової підтримки Старобільської районної організації ветеранів України на 2016 рік. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 5. Про затвердження районної Програми фінансової підтримки Старобільської районної організації ветеранів України на 2017 рік. (Рішення) (Програма) (Поіменне голосування)
 6. Про виконання Програми фінансової підтримки статутної діяльності Старобільської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану на 2016 рік. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 7. Про затвердження Програми фінансової підтримки статутної діяльності Старобільської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану на 2017 рік. (Рішення) (Програма) (Поіменне голосування)
 8. Про виконання районної Програми фінансової підтримки громадської організації “Ветеранів і інвалідів Союз Чорнобиль України Старобільського району” на 2016 рік. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 9. Про затвердження районної Програми фінансової підтримки громадської організації “Ветеранів і інвалідів Союз Чорнобиль України Старобільського району” на 2017 рік. (Рішення) (Програма) (Поіменне голосування)
 10. Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Старобільському районі на 2012-2016 роки. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 11. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в Старобільському районі на 2017-2020 роки. (Рішення) (Програма) (Поіменне голосування)
 12. Про виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Старобільського району на 2012 – 2016 роки. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 13. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Старобільського району на 2017 – 2021 роки. (Рішення) (Програма) (Поіменне голосування)
 14. Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад Старобільського району, затвердженої рішенням районної ради від 24.12.2013 року №31/18. (Рішення) (Поіменне голосування)
 15. Про затвердження плану роботи Старобільської районної ради на 2017 рік. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 16. Про затвердження списку присяжних. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 17. Про умови оплати праці голови районної ради на 2017 рік. (Рішення) (Поіменне голосування)
 18. Про умови оплати праці заступника голови районної ради на 2017 рік. (Рішення) (Поіменне голосування)
 19.  Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Старобільського району Луганської області на 2017 рік. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Програма) (Додатки) (Поіменне голосування)
 20. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. (Рішення) (Додатки) (Поіменне голосування)
 21. Про затвердження районного бюджету на 2017 рік. (Рішення) (Додатки) (Поіменне голосування)
 22. Про звіт голови Старобільської райдержадміністрації щодо виконання делегованих районною радою повноважень у 2016 році. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)

Порядок проведення п’ятнадцятої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту