Меню Закрити

П’ята сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

  1. Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2015 рік. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
  2. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. (Рішення) (Додатки 1-6) (Поіменне голосування)
  3. Про інформацію керівника Старобільської місцевої прокуратури про стан законності та заходи щодо її зміцнення за 12 місяців 2015 року. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
  4. Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції Районного комунального підприємства “Редакція газети “Вісник Старобільщини”, засновником якого є Старобільська районна рада. (Рішення) (Поіменне голосування)
  5. Про затвердження нової редакції Статуту комунальної установи “Старобільське районне територіальне медичне об’єднання” Старобільської районної ради. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
  6. Про затвердження нової редакції Статуту Старобільської дитячо-юнацької спортивної школи Старобільської районної ради Луганської області. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
  7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 50,0000 га, яка надається в оренду для ведення фермерського господарства СФГ “Альфа”. (Рішення) (Поіменне голосування)
  8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 7,1587 га, яка надається в оренду для ведення фермерського господарства СФГ «Землероб». (Рішення) (Поіменне голосування)
  9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 32,6555 га, яка надається в оренду для ведення фермерського господарства СФГ «Юнона». (Рішення) (Поіменне голосування)
  10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 25,0000 га, яка надається в оренду для ведення фермерського господарства Шевченку Миколі Івановичу. (Рішення) (Поіменне голосування)

Порядок проведення п’ятої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту