Меню Закрити

Одинадцята сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

Присутні депутати

 1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Старобільського району за перше півріччя 2016 року. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 2. Про затвердження нової редакції Статуту комунальної установи “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Старобільської районної ради. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 3. Про внесення додаткової штатної одиниці Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка. (Рішення) (Поіменне голосування)
 4. Про затвердження Переліку об’єктів та майна спільної власності територіальних громад Старобільського району, які знаходяться в управлінні Старобільської районної ради. (Рішення) (Додатки 1-4) (Поіменне голосування)
 5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 33,2000 га, яка надається в оренду для ведення фермерського господарства С(Ф)Г “САТУРН”. (Рішення) (Поіменне голосування)
 6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,6038 га, яка надається в оренду для ведення фермерського господарства С(Ф)Г “ОЛЕСЯ”. (Рішення) (Поіменне голосування)
 7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,2474 га, яка надається в оренду для ведення фермерського господарства С(Ф)Г “ОЛЕСЯ”.  (Рішення) (Поіменне голосування)
 8. Про внесення змін до рішення районної ради від 30.06.2015 року №43/2 “Про прийняття з комунальної власності територіальної громади міста Старобільськ у спільну власність територіальних громад Старобільського району дитячих дошкільних навчальних закладів”. (НЕ ПРИНЯТО) (Поіменне голосування)
 9. Про створення опорного навчального закладу на базі Половинкинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області. (Рішення) (Поіменне голосування)
 10. Про реорганізацію навчальних закладів Старобільського району. (Рішення) (Поіменне голосування)
 11. Про затвердження мережі загальноосвітніх шкіл районну на 2016/2017 навчальний рік. (Рішення) (Поіменне голосування)
 12. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. (Рішення) (Додатки 1-5) (Поіменне голосування)
 13. Про створення Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області. (Рішення) (Поіменне голосування)
 14. Про затвердження порядків та граничних норм витрат на забезпечення харчування і лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних змагань. (Рішення) (Додатки) (Поіменне голосування)

Порядок проведення одинадцятої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту