Меню Закрити

Дванадцята сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

  1. Про внесення змін до Програми зайнятості населення Старобільського району на 2013-2017 роки. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
  2. Про введення в штат Комунальної установи «Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Старобільської районної ради 0,5 ставки юрисконсульта. (Рішення) (Поіменне голосування)
  3. Про внесення змін до штатного розпису групи з централізованого господарського обслуговування закладів освіти Старобільського району. (Рішення) (Поіменне голосування)
  4. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.08.2016 р.№ 11/10 “Про затвердження мережі загальноосвітніх шкіл району на 2016/2017 навчальний рік”. (Рішення) (Додатки 1-10) (Поіменне голосування)
  5. Про затвердження Статуту опорного навчального закладу “Половинкинська загальноосвітня школа I-III ступенів Старобільської районної ради Луганської області” та положень про філії опорного навчального закладу. (Рішення) (Додатки 1-3) (Поіменне голосування)
  6. Про затвердження нової редакції Статуту Старобільської районної комунальної установи Фізкультурно-спортивний комплекс “Колос” Старобільської районної ради. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
  7. Про введення додаткових педагогічних ставок до Чмирівської дитячої музичної школи та Старобільської дитячої музичної школи. (Рішення) (Поіменне голосування)
  8. Про надання дозволу на списання з балансу Комунальної установи “Старобільське районне територіальне медичне об’єднання” майна спільної власності територіальних громад Старобільського району. (Рішення) (Поіменне голосування)
  9. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. (Рішення) (Додатки 1-8) (Поіменне голосування)
  10. Про призначення _____ на посаду директора районного комунального підприємства “Старобільськвода” Старобільської районної ради.  (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)

Порядок проведення дванадцятої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту