Меню Закрити

Двадцять восьма сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

 1. Про реорганізацію Бондарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Статут) (Поіменне голосування)
 2. Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти району на 2018/2019 навчальний рік. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 3. Про введення додаткових штатних одиниць вихователів до штатних розписів закладів загальної середньої освіти. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 4. Про надання дозволу на списання з балансу відділу освіти Старобільської РДА спортивного майданчика Старобільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Старобільської районної ради Луганської області. (Рішення) (Поіменне голосування)
 5. Про прийняття з комунальної власності територіальної громади Шпотинської сільської ради у спільну власність територіальних громад Старобільського району дитячого майданчика в комплекті. (Рішення) (Поіменне голосування)
 6. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту с. Шпотине Шпотинської сільської ради Старобільського району Луганської області. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 7. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 5,9353 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 8. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 9,7818 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 9. Про внесення змін до рішення районної ради від 26.07.2018 р. № 27/17 “Про прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад Старобільського району приміщення клубу,за адресою: м. Старобільськ, вул. Геологічна, 1а”. (Рішення) (Поіменне голосування)
 10. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. (Рішення) (Пояснювальна записка)(Додатки) (Поіменне голосування)
 11. Про створення тимчасової контрольної комісії Старобільської районної ради щодо перевірки фінансової діяльності Будинку творчості дітей та юнацтва Старобільської районної ради та відділу освіти Старобільської РДА. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
 12. Про звіт голови постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності та інформації Старобільської районної ради сьомого скликання Кравченка В.В. (Знято з порядку денного)

Протокол двадцять восьмої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту