Меню Закрити

Двадцять третя сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

 1. Про інформацію Старобільської районної виборчої комісії про заміщення депутата Старобільської районної ради сьомого скликання, повноваження якого достроково припинені, і визначення повноважень новообраного депутата районної ради. (Рішення) (Поіменне голосування)
 2. Про зміну постійної комісії Старобільської районної ради з питань бюджету, фінансів та комунальної власності. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
 3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,7177 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,4320 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,9107 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,7249 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,2218 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 15,9259 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 18,6470 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 20,0670 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 29,2556 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 31,0324 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 31,0520 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 31,5313 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 36,9671 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 42,4464 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 48,6729 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 58,7353 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 12,5158 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 20. Про надання згоди на передачу майнового комплексу районного комунального підприємства “Старобільськвода” у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області. (Рішення) (Поіменне голосування)
 21. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. (Рішення) (Пояснення) (Додатки) (Поіменне голосування)
 22. Про інформацію керівника Старобільської місцевої прокуратури про вивчення стану додержання вимог Податкового кодексу України в частині встановлення місцевих податків та зборів органами місцевого самоврядування Старобільського району. (Рішення) (Поіменне голосування)
 23. Перенесення питання Про внесення змін до рішення Старобільської районної ради від 20.11.2015 року №1/5 та включення депутата районної ради Авраменко Н.О. до складу постійної комісії з питань бюджету, фінансів та комунальної власності. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
 24. Про проведення звітів депутатів Старобільської районної ради перед виборцями. (Рішення) (Поіменне голосування)

Протокол двадцять третьої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту