Меню Закрити

Двадцять сьома сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

 1. Про внесення змін до рішення Старобільської районної ради від 20.11.2015 року № 1/7 “Про утворення президії Старобільської районної ради сьомого скликання” (Рішення) (Поіменне голосування)
 2. Про звіт голови районної ради (Рішення) (Поіменне голосування)
 3. Про звіт голови Старобільської райдержадміністрації щодо виконання делегованих районною радою повноважень у 2017 році (Рішення) (Поіменне голосування)
 4. Про звіт голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та комунальної власності Старобільської районної ради сьомого скликання Шушкова І.В. (Рішення) (Поіменне голосування)
 5. Про звіт голови постійної комісії з питань соціально-гуманітарного розвитку Старобільської районної ради сьомого скликання Живаги О.М. (Рішення) (Поіменне голосування)
 6. Про звіт голови постійної комісії з питань економічного розвитку, екології, адміністративно-територіального устрою та земельних відносин Старобільської районної ради сьомого скликання Косогора В.О. (Рішення) (Поіменне голосування)
 7. Про звіт голови постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності та інформації Старобільської районної ради сьомого скликання Кравченка В.В. (Знято з порядку денного)
 8. Про звіт депутата Старобільської районної ради сьомого скликання Царевського П.Ф. (Рішення) (Поіменне голосування)
 9. Про звіт депутата Старобільської районної ради сьомого скликання Хіміча В.М. (Рішення) (Поіменне голосування)
 10. Про затвердження місцевої цільової  програми підтримки РКП “Редакція газети “Вісник Старобільщини” на 2018 р. (Рішення) (Програма) (Додаток-1) (Додаток-2) (Поіменне голосування)
 11. Про затвердження додатку до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Старобільського району Луганської області на період до 2020 року “Нова Старобільщина 2020” у новій редакції (Рішення) (Пояснювальна записка) (Додаток до плану заходiв) (Поіменне голосування)
 12. Про затвердження Програми формування позитивного іміджу та залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток Старобільського району на 2018-2021 роки (Рішення) (Пояснювальна записка) (Програма) (Додаток-2) (Додаток-3) (Поіменне голосування)
 13. Про хід виконання у 2017 році Комплексної програми профілактики правопорушень у Старобільському районі на 2016 – 2018 роки (Рішення) (Поіменне голосування)
 14. Про затвердження переліку базової мережі закладів культури місцевого рівня Старобільського району (Рішення) (Пояснення) (Перелік) (Поіменне голосування)
 15. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Старобільської районної ради Луганської області (Рішення) (Поіменне голосування)
 16. Про створення комунальної установи  “Старобільський інклюзивно-ресурсний центр” Старобільської районної ради Луганської області (Рішення) (Поіменне голосування)
 17. Про надання згоди на прийняття збалансу віділу освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської  області на баланс Старобільської районної ради матеріальних цінностей, які знаходяться в комплексі будівель за адресою:  м. Старобільськ, кв. Дружби, 1а (Рішення) (Перелік) (Поіменне голосування)
 18. Про прийняття з державної власностіу спільну власність територіальних  громад Старобільського району приміщення клубу, за адресою: м. Старобільськ, вул. Геологічна, 1а (Рішення) (Поіменне голосування)
 19. Про надання згоди на прийняття з комунальної власності територіальної громади Шпотинської сільської ради у спільну власність територіальних громад Старобільського району дитячого майданчика в комплекті (Рішення) (Поіменне голосування)
 20. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.04.2018 року № 26/10 “Про затвердження Переліку об’єктів та майна спільної власності територіальних громад Старобільського району” (Рішення) (Пояснювальна записка) (Перелік) (Поіменне голосування)
 21. Про перегляд списку присяжних (Рішення) (Поіменне голосування)
 22. Про умови оплати праці заступника голови районної ради на 2018 рік (Рішення) (Поіменне голосування)
 23. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту с. Новоборове, розташованого на території Новоборівської сільської ради Старобільського району Луганської області (Рішення) (Поіменне голосування)
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 30,0000 га (Рішення) (Поіменне голосування)
 25. Про виконання Програми зайнятості населення Старобільського району на 2013-2017 роки за 2017 рік (Рішення) (Поіменне голосування)
 26. Про затвердження Районної програми зайнятості населення Старобільського району на 2018 – 2020 роки (Рішення) (Програма) (Поіменне голосування)
 27. Про  виділення коштів на виконання районної Програми фінансової підтримки громадської організації “Учасників бойових дій, ветеранів та інвалідів АТО Старобільського району” на 2018 рік (Рішення) (Поіменне голосування)
 28. Про введення до штатного розпису комунальної установи “Старобільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” додаткової штатної одиниці соціального робітника (Рішення) (Поіменне голосування)
 29. “Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік” (Рішення) (Пояснювальна) (Додаток-1) (Додаток-2) (Додаток-3) (Додаток-4) (Додаток-5) (Додаток-6) (Додаток-7) (Поіменне голосування)
 30. Про звіт директора комунальної установи “Трудовий архів”  Старобільського району” за 2017 рік (Рішення) (Поіменне голосування)
 31. Про укладення контракту з директором комунальної установи “Трудовий архів” Старобільського району” на новий строк (Рішення) (Поіменне голосування)
 32. Про звіт директора Старобільського районного комунального підприємства “Старобільський районний земельно-інформаційний центр” Старобільської районної ради за 2017 рік (Рішення) (Поіменне голосування)
 33. Про укладення контракту з директором Старобільського районного комунального підприємства “Старобільський районний земельно-інформаційний центр” Старобільської районної ради на новий строк (Рішення) (Поіменне голосування)
 34. Про затвердження тарифів на роботу та послуги з інвентаризації нерухомого майна та інші роботи, що виконуються комунальним підприємством “Старобільським районним бюро технічної інвентаризації (Рішення) (Калькуляція) (Поіменне голосування)
 35. Про звіт начальника комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Старобільської районної ради за 2017 рік (Рішення) (Поіменне голосування)
 36. Про укладення контракту з начальником комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Старобільської районної ради на новий строк” (Рішення) (Поіменне голосування)
 37. Про звіт директора Старобільської районної комунальної установи  ФСК  “Колос” Старобільської районної ради за 2017 рік” (Рішення) (Поіменне голосування)
 38. Про укладення контракту з директором Старобільської районної комунальної установи  ФСК  “Колос” Старобільської районної ради на новий строк (Рішення) (Поіменне голосування)
 39. Про надання дозволу на списання з балансу комунальної установи “Старобільське  районне територіальне медичне об’єднання” Старобільської районної ради майна спільної власності територіальних громад Старобільського району (Рішення) (Поіменне голосування)
 40. Про звіт головного лікаря комунальної установи “Старобільське районне територіальне медичне об’єднання” Старобільської районної ради за 2017 рік (Рішення) (Поіменне голосування)
 41. Про припинення комунальної установи “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Старобільської районної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Старобільської районної ради (Рішення) (Поіменне голосування)
 42. Про звіт головного лікаря комунальної установи “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Старобільської районної ради за 2017 рік (Рішення) (Поіменне голосування)
 43. Про звіт директора районного комунального підприємства “Старобільськвода” Старобільської районної ради за 2017 рік (Рішення) (Поіменне голосування)
 44. Про передачу в оренду частини будівлі, розташованої по вул. Чернишевського, 23а (Поіменне голосування)

Протокол двадцять сьомої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту