Меню Закрити

Двадцять шоста сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

 1. Про виконання Старобільською райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2017 році. (Знято з порядку денного)
 2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Старобільського району на 2017 рік та Стратегії розвитку Старобільського району Луганської області на період до 2020 року «Нова Старобільщина 2020» за 2017 рік. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
 3. Про виконання районної Програми захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2017 роки. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 4. Про затвердження районної Програми захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2019 роки. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Програма) (Поіменне голосування)
 5. Про виконання районної Програми “Обдаровані діти” на 2012-2017 роки. (Рішення) (Звіт) (Поіменнне голосування)
 6. Про затвердження районної Програми “Обдаровані діти” на 2018 -2022 роки. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Програма) (Поіменне голосування)
 7. Про виконання районної Програми “Патріот Старобільщини” в Старобільському районі на 2013-2017 роки. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 8. Про затвердження районної Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді “Патріот Старобільщини” в Старобільському районі на 2018 – 2022 роки. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Програма) (Поіменне голосування)
 9. Про виконання Програми розвитку дошкільної освіти Старобільського району на 2012-2017 роки.(Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 10. Про затвердження районної Програми розвитку дошкільної освіти Старобільського району на 2018-2020 роки. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Програма) (Поіменне голосування)
 11. Про затвердження статуту Старобільського районного будинку творчості дітей та юнацтва Старобільської районної ради Луганської області. (Рішення) (Статут) (Поіменне голосування)
 12. Про внесення змін до Комплексної районної програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016-2020 роки. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Додаток) (Поіменне голосування)
 13. Про вилучення зі списку діючих районних програм районної Програми підтримки органів соціального захисту в період реалізації спільного між Урядом України та Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Удосконалення системи соціальної допомоги». (Рішення) (Поіменне голосування)
 14. Про затвердження Переліку об’єктів та майна спільної власності територіальних громад Старобільського району. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Додаток) (Поіменне голосування)
 15. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради на 2018 рік. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 8,6600 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 8,1265 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,2540 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,3781 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 20. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів с. Світле, с. Джемільне, с. Єгоровка, розташованих на території Світлівської сільської ради Старобільського районну Луганської області. (Рішення) (Поіменне голосування)
 21. Про введення додаткової штатної одиниці до штатного розпису Веселівського сільського клубу. (Рішення) (Поіменне голосування)
 22. Про прийняття із комунальної власності територіальної громади міста Старобільська у спільну власність територіальних громад Старобільського району витрат по об’єкту “Будівництво поліклініки на 240 відвідувань в зміну у місті Старобільськ”. (Рішення) (Поіменне голосування)
 23. Про затвердження Положення про службове житло медичним працівникам. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Положення) (Поіменне голосування)
 24. Про умови оплати праці голови районної ради на 2018 рік. (Рішення) (Поіменне голосування)
 25. Про умови оплати праці заступника голови районної ради на 2018 рік. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
 26. Про затвердження районної Програми фінансової підтримки громадської організації “Учасників бойових дій, ветеранів та інвалідів АТО Старобільського району” на 2018 рік.(Рішення) (Пояснювальна записка) (Програма) (Поіменне голосування)
 27. Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2017 рік. (Рішення) (Звіт) (Додаток) (Поіменне голосування)
 28. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. (Рішення) (Додатки) (Поіменне голосування)
 29. Про розгляд депутатського звернення Авраменко Н.О. “Про передачу в оренду частини будівлі розташованої по вул. Чернишевського, 23а”. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
 30. Про інформацію керівника Старобільської місцевої прокуратури про результати діяльності апарату Старобільської місцевої прокуратури Луганської області протягом 2017 року. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)

Протокол двадцять шостої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту