Меню Закрити

Двадцять перша сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

 1. Про звіт голови Старобільської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” АПК України за 2016 рік та І півріччя 2017 року. (Рішення) (Поіменне голосування)
 2. Про внесення змін до рішення районної ради “Про затвердження Районної програми “Вчитель” на 2013-2022 роки” №22/17 від 27.12.2012 року. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 3. Про реорганізацію Світлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області.(НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
 4. Про затвердження мережі загальноосвітніх шкіл району на 2017/2018 навчальний рік. (Рішення) (Поіменне голосування)
 5. Про згоду на співпрацю між Городоцькою районною радою Львівської області та Старобільською районною радою Луганської області. (Рішення) (Поіменне голосування)
 6. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Старобільського району на 2017 рік за І півріччя 2017 року. (Рішення) (Поіменне голосування)
 7. Про затвердження Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Старобільського району Луганської області на період до 2020 року “Нова Старобільщина 2020”. (Рішення) (План) (Додаток до плану) (Поіменне голосування)
 8. Про введення додаткової штатної одиниці керівника гуртка до штатного розпису дитячо-юнацького клубу “Орля” Старобільської райдержадміністрації. (Рішення) (Поіменне голосування)
 9. Про надання згоди на списання з балансу комунальної установи “Старобільське районне територіальне медичне об’єднання” автотранспортної техніки – майна спільної власності територіальних громад Старобільського району. (Рішення) (Поіменне голосування)
 10. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад Старобільського району об’єкту “Поліклініка на 240 відвідувань за зміну”. (Рішення) (Поіменне голосування)
 11. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. (Рішення) (Додатки) (Поіменне голосування)
 12. Про дострокове припинення повноважень депутата Старобільської районної ради Пелюшенка Юрія Миколайовича. (Рішення) (Поіменне голосування)

Протокол двадцять першої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту