Меню Закрити

Двадцять друга сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

  1. Про реорганізацію Світлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області. (Рішення) (Статут) (Поіменне голосування)
  2. Про скорочення штатних одиниць Старобільського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Старобільської районної ради Луганської області. (Рішення) (Поіменне голосування)
  3. Про внесення змін до структури і чисельності виконавчого апарату Старобільської районної ради сьомого скликання. (Рішення) (Поіменне голосування)
  4. Про прийняття у спільну власність територіальних громад Старобільського району об’єкту “Поліклініка на 240 відвідувань за зміну”. (Рішення) (Поіменне голосування)
  5. Про введення додаткових штатних одиниць до штатного розпису «Центральної районної поліклініки» комунальної установи “Старобільське районне територіальне медичне об’єднання” Старобільської районної ради. (Рішення) (Поіменне голосування)
  6. Про введення додаткових педагогічних ставок до штатного розпису Старобільської дитячої школи мистецтв. (Рішення) (Поіменне голосування)
  7. Про надання згоди на списання з балансу відділу культури Старобільської районної державної адміністрації транспортного засобу – майна спільної власності територіальних громад Старобільського району. (Рішення) (Поіменне голосування)
  8. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Додатки) (Поіменне голосування)

Протокол двадцять другої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту