Меню Закрити

Двадцять четверта сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

 1. Про виконання Програми економічного та соціального розвитку Старобільського району на 2017 рік за 9 місяців 2017 року. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Старобільського району Луганської області на 2018 рік. (Рішення) (Програма) (Додатки) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2628 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2653 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5392 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5395 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 7,7480 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 13,0737 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2617 га. (Рішення) (Поіменне голосування)
 10. Про делегування Старобільській районній державній адміністрації повноважень по оперативному управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад Старобільського району. (Рішення) (Поіменне голосування)
 11. Про делегування повноважень по оперативному управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад Старобільського району комунальній установі “Старобільське районне територіальне медичне об’єднання” та комунальній установі “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 12. Про План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради на 2018 рік. (Рішення) (Поіменне голосування)
 13. Про затвердження плану роботи Старобільської районної ради на 2018 рік. (Рішення) (Поіменне голосування)
 14. Про виконання районної Програми фінансової підтримки Старобільської районної організації ветеранів України на 2017 рік. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 15. Про затвердження районної Програми фінансової підтримки Старобільської районної організації ветеранів України на 2018 рік.(Рішення) (Програма) (Поіменне голосування)
 16. Про виконання Програми фінансової підтримки статутної діяльності Старобільської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану на 2017 рік. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 17. Про затвердження Програми фінансової підтримки статутної діяльності Старобільської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану на 2018 рік. (Рішення) (Програма) (Поіменне голосування)
 18. Про виконання районної Програми фінансової підтримки громадської організації “Ветеранів і інвалідів Союз Чорнобиль України Старобільського району” на 2017 рік. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 19. Про затвердження районної Програми фінансової підтримки громадської організації “Ветеранів і інвалідів Союз Чорнобиль України Старобільського району” на 2018 рік. (Рішення) (Програма) (Поіменне голосування)
 20. Про внесення змін до Комплексної районної програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016-2020 роки. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 21. Про внесення змін до Комплексної районної програми соціального захисту і реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2016-2020 роки. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 22. Про виконання районної Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2016 – 2017 роки. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 23. Про затвердження районної Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2018-2020 роки. (Рішення) (Програма) (Додаток) (Поіменне голосування)
 24. Про затвердження Районної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України на 2018 – 2020 роки. (Рішення) (Програма) (Додаток) (Поіменне голосування)
 25. Про виконання районної Програми “Соціальний захист та підтримка сім’ї, дітей та молоді в Старобільському районі на 2013-2017 роки”. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 26. Про затвердження районної Програми “Соціальний захист та підтримка сім’ї, дітей та молоді в Старобільському районі на 2018 – 2022 роки”. (Рішення) (Програма) (Додаток) (Поіменне голосування)
 27. Про затвердження програми «Утримання дитячо-юнацького клубу «Орля» та розвитку змістовного дозвілля дітей та молоді у Старобільському районі» на 2018-2022 роки. (Рішення) (Програма) (Поіменне голосування)
 28. Про внесення змін до рішення районної ради від 30.08.2017 р. № 21/3 “Про затвердження мережі загальноосвітніх шкіл району на 2017/2018 навчальний рік”. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 29. Про внесення змін до штатних розписів загальноосвітніх навчальних закладів Старобільської районної ради Луганської області. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Поіменне голосування)
 30. Про умови оплати праці голови районної ради на 2018 рік.(НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
 31. Про присвоєння чергового рангу заступнику голови районної ради. (Рішення) (Поіменне голосування)
 32. Про умови оплати праці заступника голови районної ради на 2018 рік.(НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
 33. Про затвердження районної програми забезпечення лікарів Старобільського району службовим житлом на 2018-2021 роки. (Рішення) (Програма) (Поіменне голосування)
 34. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Додатки) (Поіменне голосування)
 35. Про затвердження районного бюджету на 2018 рік. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Додатки) (Поіменне голосування)
 36. Про зміну складу постійних комісій Старобільської районної ради сьомого скликання. (Рішення) (Поіменне голосування)
 37. Про зміну складу постійної комісії Старобільської районної ради з питань економічного розвитку, екології, адміністративно-територіального устрою та земельних відносин. (Рішення) (Поіменне голосування)
 38. Про прийняття у спільну власність територіальних громад Старобільського району основних засобів сільських рад, пов’язаних з забезпеченням надання послуг з центрального водопостачання. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
 39. Про внесення змін до рішення Старобільської районної ради від 20.11.2015 року №1/5 та включення депутата районної ради Авраменко Н.О. до складу постійної комісії з питань бюджету, фінансів та комунальної власності.(НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
 40. Про розгляд депутатського звернення Авраменко Н.О., щодо передачі будівлі колишнього кінотеатру «Дружба» Громадській організації «Центр спільного розвитку «Дієва громада» на праві оперативного управління.(НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)

Протокол двадцять четвертої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту