Меню Закрити

Дев’ятнадцята сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

 1. Про звільнення з посади шляхом дострокового припинення повноважень голови Старобільської районної ради сьомого скликання. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Протокол)
 2. Про звіт в.о. начальника комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Старобільської районної ради за 2016 рік. (Рішення) (Поіменне голосування)
 3. Про укладення контракту з начальником комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Старобільської районної ради на новий строк. (Рішення) (Поіменне голосування)
 4. Про призначення Цукура Дмитра Вячеславовича на посаду директора Старобільського районного комунального підприємства “Старобільський районний земельно-інформаційний центр” Старобільської районної ради. (Рішення) (Поіменне голосування)
 5. Про призначення Халфіна Євгена Дмитровича на посаду директора районного комунального підприємства “Старобільськвода” Старобільської районної ради. (Рішення) (Поіменне голосування)
 6. Про затвердження Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад Старобільського району в новій редакції. (Рішення) (Положення) (Додатки) (Поіменне голосування)
 7. Про надання дозволу на списання з балансу комунальної установи “Старобільське районне територіальне медичне об’єднання” Старобільської районної ради майна спільної власності територіальних громад Старобільського району. (Рішення) (Акти) (Поіменне голосування)
 8. Про збільшення ліжкового фонду та введення додаткових штатних одиниць до штатного розпису комунальної установи “Старобільське районне територіальне медичне об’єднання” Старобільської районної ради. (Рішення) (Поіменне голосування)
 9. Про введення штатної одиниці заступника головного лікаря з охорони дитинства та материнства до штатного розпису комунальної установи “Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Старобільської районної ради. (Рішення) (Поіменне голосування)
 10. Про надання згоди на прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад Старобільського району майна, що обліковується на балансі Старобільської геологорозвідувальної партії Дніпропетровської геофізичної експедиції Державного геофізичного підприємства “Укргеофізика”. (Рішення) (Поіменне голосування)
 11. Про визначення місць розмноження диких тварин. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 12. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. (Рішення) (Додатки) (Пояснювальна записка)  (Поіменне голосування)
 13. Про передачу з балансу відділу освіти Старобільської районної державної адміністрації на баланс Старобільської районної ради комплексу будівель за адресою: м. Старобільськ, кв. Дружби, 1а. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
 14. Про затвердження цільової районної Програми розвитку енергонезалежності Старобільщини на 2017-2020 роки. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)

Протокол дев’ятнадцятої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту