Меню Закрити

Дев’ята сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

  1. Про недовіру голові Старобільської районної державної адміністрації Гаркавому Анатолію Івановичу. (Рішення)
  2. Про внесення змін до рішення Старобільської районної ради від 20.11.2015 року № 1/7 “Про утворення президії Старобільської районної ради сьомого скликання”. (Рішення) (Поіменне голосування)
  3. Про призначення Ковальова Сергія Миколайовича на посаду директора Старобільського районного комунального підприємства “Старобільський районний земельно-інформаційний центр” Старобільської районної ради. (Рішення)
  4. Про призначення Стаценко Ірини Федорівни на посаду директора комунальної установи “Трудовий архів” Старобільського району”. (Рішення)
  5. Про призначення Бур’яна Сергія Григоровича на посаду начальника комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Старобільської районної ради. (Рішення)
  6. Про призначення Ямполя Геннадія Васильовича на посаду директора Старобільської районної комунальної установи ФСК “Колос” Старобільської районної ради. (Рішення)
  7. Про призначення Бикова В’ячеслава Дмитровича на посаду головного лікаря комунальної установи “Старобільське РТМО” Старобільської районної ради. (Рішення)
  8. Про призначення Антоненко Олександри Равилівни на посаду головного лікаря комунальної установи “Старобільський районний центр ПМСД”. (Рішення)

Порядок проведення дев’ятої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту