Меню Закрити

Десята сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

 1. Про затвердження Районної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України на 2016 – 2017 роки. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 2. Про виконання Програми забезпечення населення й особового складу невоєнізованих формувань району засобами радіаційного та хімічного захисту на 2006-2015 роки. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 3. Про виконання Програми розвитку земельних відносин у Старобільському районі на 2011-2015 роки. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 10,0000 га, яка надається в оренду для ведення фермерського господарства Гагаркіну Олегу Володимировичу. (Рішення) (Поіменне голосування)
 5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 20,0000 га, яка надається в оренду для ведення фермерського господарства Гагаркіну Олегу Володимировичу. (Рішення) (Поіменне голосування)
 6. Про затвердження Статуту комунального підприємства “Старобільське районне бюро технічної інвентаризації” Старобільської районної ради у новій редакції. (Рішення) (Статут) (Поіменне голосування)
 7. Про затвердження Статуту Старобільської районної комунальної установи Фізкультурно-спортивний комплекс “Колос” Старобільської районної ради у новій редакції. (Рішення) (Статут) (Поіменне голосування)
 8. Про надання згоди на передачу із спільної власності територіальних громад Старобільського району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області будівлі неврологічного відділення за адресою: м. Старобільськ, вул. Монастирська, 67. (Рішення) (Поіменне голосування)
 9. Про внесення змін до штатного розпису Старобільського комунального дошкільного навчального закладу №11 “Сонячний” Старобільської районної ради. (Рішення) (Поіменне голосування)
 10. Відтермінувати розгляд питання про створення опорного навчального закладу на базі Половинкинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області. (Поіменне голосування)
 11. Про внесення змін до рішення районної ради від 30.06.2015 року №43/2 “Про прийняття з комунальної власності територіальної громади міста Старобільськ у спільну власність територіальних громад Старобільського району дитячих дошкільних навчальних закладів” (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
 12. Відтермінувати розгляд питання про підтримку участі районного комунального підприємства “Старобільськвода” у проекті “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”. (Поіменне голосування)
 13. Про призначення _________________ на посаду директора районного комунального підприємства “Старобільськвода” Старобільської районної ради. (НЕ ПРИЙНЯТО) (Поіменне голосування)
 14. Про  внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. (Рішення) (Пояснювальна записка) (Додаткова пояснювальна записка) (Додатки 1-5) (Поіменне голосування)

Порядок проведення десятої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту