Меню Закрити

Чотирнадцята сесія Старобільської районної ради сьомого скликання

 1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Старобільського району за 9 місяців 2016 року. (Рішення) (Додаток) (Поіменне голосування)
 2. Про виконання районної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та покращення умов життєзабезпечення сільського населення “Власний дім” на 2012-2016 роки по Старобільському району. (Рішення) (Звіт) (Поіменне голосування)
 3. Про затвердження районної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та покращення умов життєзабезпечення сільського населення “Власний дім” на 2017-2022 роки по Старобільському району. (Рішення) (Програма) (Додатки 1-3) (Поіменне голосування)
 4. Про внесення змін до рішення Старобільської районної ради від 25.08.2016 року №11/8 “Про створення Опорного навчального закладу на базі Половинкинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старобільського району Луганської області”. (Рішення) (Поіменне голосування)
 5. Про введення додаткової педагогічної ставки до Старобільської дитячої школи мистецтв. (Рішення) (Поіменне голосування)
 6. Про введення додаткових штатних одиниць до штатного розпису комунальної установи “Старобільський РЦ ПМСД”. (Рішення) (Поіменне голосування)
 7. Про затвердження порядків та граничних норм витрат на забезпечення харчуванням і лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів. (Рішення) (Додатки) (Поіменне голосування)
 8. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в Старобільському районі на 2012 – 2016 роки в новій редакції. (Рішення) (Програма) (Поіменне голосування)
 9. Відтермінувати розгляд питання про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад Старобільського району, затвердженої рішенням районної ради від 24.12.2013 року №31/18. (Поіменне голосування)
 10. Про передачу земельної ділянки, розташованої за адресою: Луганська область, м. Старобільськ, вул. Гімназична, буд 53 із спільної власності територіальних громад Старобільського району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області. (Рішення) (Поіменне голосування)
 11. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. (Рішення) (Додатки 1-6) (Поіменне голосування)

Порядок проведення чотирнадцятої сесії Старобільської районної ради

Старобільська районна рада
Перейти до вмісту