Вітання голови Старобільської районної ради з Новим роком та Різдвом Христовим.

Шановні жителі Старобільського району!

Прийміть найщиріші вітання напередодні Новорічних та Різдвяних свят!

Відходить в історію ще один рік. Традиційно, в ці дні будуємо нові плани, маємо нові мрії та побажання як для себе, рідних, друзів, так і для нашої держави. Дуже хочеться, щоб майбутнiй рiк був багатий на добро, затишок, тепло i щасливi посмiшки. Та найбiльше нам усiм хотiлося б, щоб мирне життя повернулося в рiдну Україну. Тож нехай всi прикрощi i негаразди залишаться у старому роцi, а заповiтнi мрiї i бажання обов’язково здiйсняться.

Нехай свята Нового року та Різдва Христового стануть початком нових здобутків і успіхів в ім’я добробуту та процвітання рідного краю, рідної країни!

Зустрiчаючи Новий рiк, бажаю Вам миру, любовi та вiри, мiцного здоров’я,  достатку, родинного тепла, добрих i вiрних друзiв на життєвiй дорозi.

Щасливого вам Нового року та гарного Різдва Христового!

Голова районної ради                                    Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Вітання