Відбулася чергова 7 сесія Старобільської районної ради

17 грудня 2021 року в залі засідань відбулося чергове пленарне засідання сьомої сесії Старобільської районної ради восьмого скликання, яке відкрив і провів голова районної ради Роман Решетняк.

У роботі сесії взяли участь 29 депутатів із 42. На засідання було запрошено представники правоохоронних органів, керівники підприємств та установ району, начальники структурних підрозділів Старобільської районної державної адміністрації, виконавчий апарат Старобільської районної ради, представники засобів масової інформації та інші.

Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду проєктів рішень сесії. Загалом, було розглянуто всі 18 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення. Зокрема, затверджено план роботи Старобільської районної  ради на 2022 рік, Порядок передачі в оренду, Методику розрахунку орендної плати, Примірний договір оренди  майна спільної власності територіальних громад Старобільського району, районний бюджет Старобільського району на 2022 рік, підтримано зміни до районного бюджету на 2021 рік, оптимізовано структуру та штатну чисельність виконавчого апарату Старобільської районної ради, що дозволить економити бюджетні кошти.

Враховуючи, що всі питання було детально розглянуто на засіданнях постійних комісій районної ради, сесія пройшла конструктивно і злагоджено.

На офіційному сайті Старобільської районної ради можна отримати детальну інформацію щодо рішень, прийнятих на сьомій сесії районної ради, ознайомитись з результатами поіменного голосування та переглянути засідання сесії в запису.

Старобільська районна рада