Привітання голови районної ради з Днем працівників суду України

Шановні судді та працівники судів!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Саме суди, як єдиний орган, наділений функцією здійснювати правосуддя, забезпечувати надійний захист громадян від беззаконня.

Своєю щоденною працею працівники судової гілки влади зберігають мир, суспільну злагоду та політичну стабільність в країні.

Переконаний, що професійний суддівський склад Старобільщини докладатиме максимум зусиль задля зміцнення демократичних засад судочинства, забезпечення неупереджених, незалежних та справедливих судових рішень, які виносяться іменем Держави, підвищуватимуть рівень правової культури української спільноти, формуватимуть повагу до Права та Закону.

Велика повага та вдячність суддям у відставці, які протягом усього життя були відданими Праву та Закону, відповідальними за долі людей, з честю і гідністю несли таку важку ношу як право і обов’язок здійснювати правосуддя.

Бажаю успіхів у вашій благородній і відповідальній справі, нових професійних досягнень, здоров’я, сімейного добробуту та благополуччя!

Зі святом!

З повагою

Голова районної ради                                              Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Вітання