На Старобільщіні відбувся захід з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим. Величний подвиг здійснили ті, хто брав участь у ліквідації наслідків вибуху на четвертому енергоблоці атомної електростанції. Серед них були і мешканці Старобільського району.

14 грудня на площі Гоголя м. Старобільськ відбувся захід з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У заході взяли участь заступник голови Старобільської районної ради Ольга Носаль, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Череватий, заступник міського голови Оксана Потапова, голова та члени громадської організації «Ветеранів та інвалідів Союз Чорнобиль України в Старобільському районі».

Присутні висловили слова подяки та хвилиною мовчання вшанували пам’ять  всіх, хто ціною власного здоров’я та життя захистив світ від наслідків Чорнобильської катастрофи та поклали квіти до Меморіальної плити і до пам’ятного знаку героям Чорнобилю.

Старобільська районна рада