Відбулися урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування в Україні

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування.

З цієї нагоди депутати Старобільської районної ради Віталій Косогор, Валерій Чепель, Сергій Ковальов, Григорій Дєгтярьов та Олексій Набока відвідали урочистості в Луганській обласній державній адміністрації у м.Сєвєродонецьк і були нагороджені обласними відзнаками.

В Старобільському міському Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка також відбулися урочисті заходи, присвячені Дню місцевого самоврядування. На заході були присутні керівництво району та міста, голови об’єднаних територіальних громад, депутати всіх рівнів, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, працівники районної державної адміністрації та жителі міста.

Присутніх вітали заступник голови Старобільської районної ради Ольга Носаль, голова Старобільської районної державної адміністрації Віталій Кононов, Старобільський міський голова Яна Літвінова, які у своїх виступах наголосили на надзвичайно важливій  ролі місцевих громад у системі державного управління, висловили усім працівникам органів місцевого самоврядування подяку за роботу, побажали всім плідної праці, благополуччя та успіхів.

Також, зі сцени присутніх привітали з професійним святом гості заходу – ветерани органів місцевого самоврядування Пахниць Валерій Михайлович та Алексєєв Василь Васильович.

За значний особистий внесок у зміцнення і розвиток місцевого самоврядування на Старобільщині, високий професіоналізм і відповідальне ставлення до обраної справи, активну життєву позицію представників органів місцевого самоврядування було нагороджено грамотами, в тому числі й депутатів Старобільської районної ради: Віктора Битченка, Валентину Величко, Павла Бондара, Володимира Коломацького, Віталія Плиса, Інну Птушко, Вікторію Радченко, Олену Цовму, Дмитра Великохатського, Миколу Калініченка, Владислава Кравченка, Сергія Красільнікова, Антоніну Сорокову.

Чудову святкову концертну програму для учасників заходу підготували та представили творчі колективи району. Захід було проведено з дотриманням карантинних обмежень.

Старобільська районна рада