Відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня волонтерів та Дня Збройних Сил України

4 грудня 2021 року з нагоди Міжнародного дня волонтерів, що відзначається в світі 5 грудня, та Дня Збройних Сил України, що відзначається в Україні 6 грудня, в Старобільському міському Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка відбулися урочисті заходи за участі представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, установ, підприємств, організацій району та міста, активістів-волонтерів, військовослужбовців та громадськості.

Присутніх у залі волонтерів та військових зі сцени привітали заступник голови Старобільської районної ради Ольга Носаль, заступник голови Старобільської райдержадміністрації Світлана Загоровська та секретар Старобільської міської ради Світлана Барабаш.

Після теплих і щирих вітальних слів керівники району та міста відзначили найкращих волонтерів та військовослужбовців грамотами.

Святковий та гарний настрій на заході забезпечили музикальні поздоровлення від творчої групи Старобільського міського Будинку культури та від працівників культури Новороздільської громади Львівської області, які завітали до Старобільську у рамках культурних обмінів «Єврорегіону Карпати», «Схід і Захід разом» за проєктом «Мистецтво заради єдності».

Всі присутні чудово провели час, отримавши приємні враження і велике задоволення від програми урочистостей.

Старобільська районна рада