Привітання голови районної ради з Днем Збройних Сил України!

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил України!

Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!

Це величне свято – данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Кожна держава має своє військо. У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів Збройних сил України теж є святі слова, які глибоко й переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові.

У цей день ми складаємо глибоку шану всім військовим, які відстоюють честь рідної землі, та вшановуємо тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність держави. Висловлюємо вдячність волонтерам та небайдужим громадянам, які всіляко допомагають нашій армії у справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави.

Любов до Вітчизни, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою та щасливого майбутнього на рідній землі.

Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим сім’ям міцного здоров’я, добра та щастя, мирного неба над Україною! Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають Вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

З повагою

Голова районної ради                                                       Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Вітання
Старобільська районна рада