Привітання голови районної ради з Днем місцевого самоврядування в Україні

Шановні депутати місцевих рад, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю Вас зі святом – Днем місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

За останні роки район пройшов серйозні етапи реформування. Це і створення перших об’єднаних територіальних громад, посадові особи місцевого самоврядування яких взяли на себе високу відповідальність та продемонстрували успішний розвиток своїх територій. І створення нових громад та нового укрупненого району. Наразі в складі Старобільського району маємо 8 територіальних громад: Старобільська міська територіальна громада, Чмирівська, Шульгинська, Біловодська, Білолуцька, Новопсковська, Марківська та Міловська громади.

Сьогодні на Вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так і за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання.

Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Особливі слова подяки адресую ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування Старобільщини.

Бажаю всім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.

Шановні депутати Старобільської районної ради!

Вам випала честь представляти та захищати інтереси жителів Старобільщини, допомагати вирішувати життєво необхідні питання, працювати заради розвитку та благополуччя нашого великого нового Старобільського району.

Попереду чимало завдань, розв’язати які можливо опираючись на компетенцію та професіоналізм. Рішення, які будете ухвалювати, несуть за собою важливі наслідки, тому приймайте їх мудро, підходячи до кожного питання з розумом та відповідальністю.

Тільки разом, злагодженою командною роботою ми досягнемо всіх поставлених цілей!

Бажаю Вам справедливих та виважених  рішень, наполегливості, натхнення та підтримки суспільства у цій нелегкій праці! Міцного здоров’я, успіхів та добробуту у кожну родину!

Зі святом!

З повагою

Голова районної ради                                                               Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Вітання