5 грудня – Міжнародний день волонтера

У всьому світі 5 грудня відзначають Міжнародний День волонтера. Свято було засновано ще у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН, як Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (Всесвітній день волонтерів).

З цієї нагоди щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист держави. Вони допомагають дітям і дорослим подолати життєві труднощі, вони піклуються про здоров’я людей і тварин, їх комфорт і безпеку, навіть доводиться ризикувати власним життям заради порятунку інших.

З 2014 року для України це свято стало, як ніколи, важливим і актуальним. Завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті. Завдяки волонтерам українська армія отримала майже все необхідне для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави. А кожний воїн на передовій отримав такий необхідний зв’язок з родинами і близькими та відчув підтримку всього українського народу.

Дякую всім, хто присвячує свій час добрим справам, виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди, за чуйне, патріотичне серце, невтомність та енергійність, за підтримку держави, армії та народу у важкий час.

Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею!

Зі святом!

З повагою

Голова районної ради                                              Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Вітання