Привітання голови Старобільської районної ради з Днем працівників прокуратури України

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

З нагоди професійного свята прийміть сердечні вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад кожного з вас у благородну справу зміцнення законності та правопорядку.

Завдяки вашій професійній діяльності створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист громадян від злочинності, дотримання їх прав і свобод людини. Вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя, а це вимагає великого професіоналізму та високого почуття відповідальності.

Бажаю Вам міцного здоров’я, професійного зростання, довіри і поваги від людей, добробуту та благополуччя.

Миру, добра та злагоди вашим родинам!

Голова районної ради                                      Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Вітання