Провели зустріч з керівниками підприємств водопостачання та водовідведення

30 листопада було здійснено передачу майна та функцій від РКП «Старобільськвода» Старобільської районної ради до КП «Вода Старобільщини» Старобільської міської ради. В ході проведення робочої зустрічі відбулось підписання Акту приймання – передачі між керівниками підприємств Євгеном Халфіним та Оленою Петровою, очільницею новоствореного підприємства.

Голова Старобільської районної ради Роман Решетняк та Старобільський міський голова Яна Літвінова під час наради з’ясували важливі питання перехідного періоду майже 4,5 тисяч користувачів та механізми вирішення робочих моментів між підприємствами водопостачання та водовідведення.

Звертаємо увагу, щоб гарантовано отримати водопостачання у грудні, абонентам слід обов’язково розрахуватися з РКП «Старобільськвода» за послуги, отримані у листопаді, а також борги за попередні періоди.

З 01 грудня старобільчани будуть обслуговуватись вже новим комунальним підприємством «Вода Старобільщини», з яким потрібно укласти новий договір для сплати послуг.

На даний час ціна за водопостачання та водовідведення залишається на попередньому рівні – 45,024 грн. за 1 куб.м (з ПДВ).

Щиросердно дякуємо Євгену Халфіну за багаторічну роботу та бажаємо успіхів і натхнення Олені Петровій, директору нового підприємства!

Старобільська районна рада