Засідання колегії Луганської обласної державної адміністрації

25 листопада в малій залі Старобільської районної ради відбулося засідання колегії Луганської обласної державної адміністрації в режимі відеоконферкенцзв’язку під головуванням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая.

В роботі колегії взяли участь голова Старобільської райдержадміністрації Віталій Кононов та заступник голови Старобільської районної ради Ольга Носаль.

В ході засідання колегії розглядалося питання щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах області та були обговорені заходи щодо недопущення їх виникнення.

На території Старобільського району станом на 01.10.2021 року згідно статистичних даних заборгованість із заробітної плати існує лише на одному підприємстві – ПАТ «Страхова компанія Оранта Лугань» у розмірі 38,5 тисяч гривень. Заборгованість виникла у зв’язку з не виплатою грошової компенсації звільненим працівникам компанії за невикористану щорічну відпустку за період з 2014 року по 2016 рік.

На теперішній час ПАТ «Страхова компанія Оранта Лугань» має статус економічно-неактивного підприємства.

Старобільською районною державною адміністрацію проводиться щотижневий моніторинг стану погашення заборгованості.

Старобільська районна рада