В Старобільську відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

Відповідно до Указу Президента України № 872/2014 від 13-го листопада 2014-го року, щорічно 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії країни: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

У цей день ми вшановуємо патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та з листопада 2013 року по лютий 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди Дня Гідності і Свободи 19 листопада 2021 року на Меморіалі Слави міського парку культури та відпочинку відбулося мітинг та покладанням квітів до пам’ятного Знаку загиблим воїнам за незалежність Україні  та до пам’ятника видатному українцю Тарасу Шевченку.

В заході взяли участь заступник голови Старобільської районної ради Ольга Носаль, перший заступник голови Старобільської районної державної адміністрації Володимир Череватий, керуючий справами виконавчого комітету Старобільської міської ради Володимир Луганський, військовослужбовці та громадськість Старобільщини.

Старобільська районна рада