Привітання голови районної ради з Днем працівників сільського господарства України

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаю вас з професійним святом і дякую вам за щоденну нелегку працю, за віддану любов до української землі.

Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей.

Вас по праву називають годувальниками – завдяки вашим знанням, наполегливості і невтомній праці живе українське село, колоситься золотиста українська нива, розвивається сільське господарство, яке є важливою складовою всієї економіки України.

У цей святковий день зичу вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, мирного неба, успіхів у всіх ваших справах і починаннях. Хай не знають утоми натруджені руки, нехай щедрою буде життєва нива, а труди ваші й надалі збагачують рідну Старобільщину та всю Україну!

Голова районної ради                                    Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Вітання