Привітання голови районної ради з Днем працівника соціальної сфери України

Шановні працівники та ветерани соціальної сфери
Старобільського району!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом — Днем працівника соціальної сфери!

Працівники соціальної сфери вибрали для себе нелегку місію. Щодня ви приходите на допомогу людям, проявляєте співчуття і терпіння, нерідко забуваючи про власні проблеми.

Щиро дякую вам за вагомий внесок у нашу загальну справу, за вашу професійність та шляхетну відданість служінню на благо людей.

Окрема подяка — ветеранам соціальної сфери, для яких соціальний захист став справою життя.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, достатку, любові і радості у ваших оселях, нових успіхів у роботі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях, невичерпної життєвої енергії.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Зі святом!

З повагою,
голова районної ради                                               Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Вітання