Працівники соціальної сфери Старобільського району приймали вітання

День працівника соціальної сфери — професійне свято України, яке відзначається щорічно у першу неділю листопада.

Це свято є свідченням високої ролі тисячі працівників, які щоденно опікуються забезпеченням державних гарантій, соціального захисту та страхування, нарахуванням та виплатою пенсій, вирішенням проблем зайнятості, які стосуються кожного громадянина. Саме через серця працівників цієї галузі щоденно проходять потреби і турботи тисячі пенсіонерів, ветеранів війни та праці, людей з обмеженими можливостями, сиріт, безробітних та самотніх людей. Служіння обраній справі, почуття обов’язку, доброта, чуйність та щедрість душі приносять їм заслужену людську шану та повагу.

Тож, напередодні Дня працівника соціальної сфери України 05 листопада 2021 року голова Старобільської районної ради Роман Решетняк та голова Старобільської районної ради Віталій Кононов відвідали Старобільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області, Старобільський відділ обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області та Старобільський районний центр зайнятості. Очільники району привітали керівників та найкращих працівників з професійним святом. Окрім теплих вітальних слів винуватці свята отримали квіти та грамоти за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у вирішенні питань соціального захисту населення.

Привітання відбулось з урахуванням карантинних обмежень «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території району.

Старобільська районна рада