Відбулась апаратна нарада

02 листопада в конференц-залі Старобільської районної ради відбулась апаратна нарада голови облдержадміністрації – керівника військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая в режимі відеозв’язку. В нараді взяли участь голова районної ради Роман Решетняк, голова Старобільської РДА Віталій Кононов, перший заступник голови Старобільської РДА Володимир Череватий, заступник голови Старобільської РДА Світлана Загоровська.

Основне питання, що було винесено на обговорення головою облдержадміністрації під час наради – це стан епідемічної ситуації у Луганській області, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, а також стан вакцинації населення.

Сергій Гайдай наголосив на критичній ситуації захворюваності, що склалася в Луганській та Донецькій областях. Інфекційні відділення лікарень переповнені хворими на COVID-19, більшість з яких невакциновані, а статистика смертності зростає кожного дня. Це вказує на невідповідальність населення, що не усвідомлює серйозності становища наразі.

З 30 жовтня у Луганській області встановлено червоний рівень епіднебезпеки, що передбачає собою ряд обмежень, які запроваджуються в регіоні. А вже з 8 листопада набуває чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2021 року № 1096 про зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236. Вказану Постанову доповнено пунктами про відсторонення від роботи працівників та державних службовців, які відмовляються або ухиляються від проведення обов’язкових профілактичних щеплень проти COVID-19.

Обмеження, які передбачені червоною зоною та Постановою не будуть діяти, якщо співробітники та відвідувачі підприємств, закладів матимуть COVID-сертифікат або довідку про вакцинування. У свою чергу, очільник облдержадміністрації акцентував на тому, що з понеділка невакциновані працівники можуть не приходити на свої робочі місця.

Працівники апарату Старобільської районної ради мають 100% вакцинацію і, відповідно, колективний імунітет. Жодного випадку будь-якого ускладнення або захворювання після щеплення не було. Пам’ятайте, що ні одна вакцинована людина не померла, а 98% важких хворих – невакциновані.

Тож, закликаємо не зволікати з щепленням. Будьте відповідальними, захистіть себе та близьких від коронавірусної інфекції.

Старобільська районна рада