Створюємо ліси разом

30 жовтня 2021 року працівники Старобільської районної ради та Старобільської районної державної адміністрації спільно з працівниками ДП «Старобільське лісомисливське господарство» долучилися до загальнодержавної акції «Створюємо ліси разом»,  яка проводиться в рамках  програми Президента України “Зелена країна”.

Метою даної Акції є відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, проінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

Тож, на території Старобільського лісництва (с. Запорізьке) було посаджено близько 4 тисяч однорічних саджанців сосни звичайної загальною площею 1,2 га.

Ліс – це свіже повітря та чисте довкілля. Завдяки лісу зберігається біорізноманіття. У рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев, за 10 років – збільшиться площа лісів на 1 мільйон гектарів.

Пропонуємо кожному долучитися до озеленення країни!

Старобільська районна рада